recenze Mira Fertility Tracker: Jak to funguje, alternativy a další

 • Post author:
 • Post category:blog

recenze Mira Fertility Tracker: Jak to funguje, alternativy a další

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou pro naše čtenáře užitečné. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

Mira Fertility Tracker je zařízení, které monitoruje menstruační cykly a ovulaci. To může lidem pomoci určit, kdy pravděpodobně otěhotní. Pro výpočet ovulace tato zařízení měří hormonální změny v moči nebo slinách a také bazální tělesné teplotě.

Vezměte prosím na vědomí, že spisovatel tohoto článku tyto produkty nezkoušel. Všechny prezentované informace jsou čistě založeny na výzkumu a správné v době zveřejnění. -Proované a CE registrované elektronické zařízení, které měří koncentrace určitých hormonů v moči člověka, aby předpovídala dobu ovulace.

Tyto hormony jsou luteinizační hormon (LH) a estrogen. Vysoké hladiny LH způsobují, že vaječníky uvolňují vejce a stimulují corpus luteum, což je cysta, která se tvoří po ovulaci a vytváří progesteron. Estrogen pomáhá regulovat menstruační cyklus.

mira uvádí, že jeho sledovač plodnosti je při určování ovulace přesný 99%.

Další informace o ovulaci Zde se dozvíte zde. BBB dává společnosti hodnocení A+, ale zákazníci jí dávají průměrné hodnocení 1 z 5 hvězdiček. Když Mira poslala náhradní zařízení, odepřeno vrácení peněz. Druhá recenze uvádí, že zákazník měl potíže s synchronizací zařízení s aplikací MIRA a neobdržel od společnosti odpověď, když zařízení přestalo fungovat. Více informací než podobné produkty. Jiní říkají, že sledovač je snadno použitelný a poskytuje jasné výsledky. Společnost tvrdí, že jeho sledovač plodnosti může lidem v jakémkoli věku pomoci otěhotnět, pokud menstruují.

Na rozdíl od některých jiných sledovačů plodnosti, Mira uvádí, že tento produkt je vhodný pro lidi s nepravidelnými menstruačními cykly nebo stavy, jako je syndrom polycystických vaječníků (PCOS) nebo endometrióza.

Společnost uvádí, že sledovač je vhodný pro lidi s těmito podmínkami, protože měří úroveň koncentrace hormonů. Jakmile sledovač stanoví hladiny základních hormonů osoby, může je upozornit, když se tyto úrovně zvyšují nebo snižují. Lidé s pravidelnými menstruačními cykly.

Také lidé s PCOS mohou mít zvýšené hladiny LH, aniž by zažili nárůst – jinými slovy, jejich základní hladiny LH jsou vysoké. To je důvod, proč sledování moči může být v této skupině méně přesné.

mira uvádí, že sledovač plodnosti není schválen FDA jako antikoncepční zařízení.

Jak funguje sledovač plodnosti mira? Tělo obvykle produkuje nejvíce LH 24–36 hodin před ovulací.

Hormonální vzory.

Analyzátorové zařízení funguje jako těhotenský test. Ti, kteří používají systém Mira, ponoří divadelní intenskin buvol testovací hůlku do jejich vzorku moči a poté vloží digitální konec hůlky do analyzátoru. Analyzátorové zařízení poté vyhodnocuje hladiny hormonů v moči a posílá svá zjištění do aplikace MIRA. Vysoké hladiny LH v moči mohou naznačovat ovulaci.

Zjistěte více o tom, jak vypočítat ovulaci zde. Hormony v moči, jako je Mira Fertility Tracker, jsou méně invazivním způsobem měření hladin LH. Autoři studie poznamenávají, že jakýkoli sledovač plodnosti, který je citlivý na LH nárůst, může přesně detekovat ovulaci. To je pravděpodobnější, pokud má osoba neplodnost.

Souprava zahrnuje:

 • Analyzátor plodnosti mira
 • A přenášený pouzdro
 • nabíjecí kabel
 • Uživatelská příručka
 • 10 Jednomořící plodnost mira plus testovací hůlky
 • 10 kontejnerů moči
 • Pokyny k kroku

Lidé si také budou muset stáhnout aplikaci Mira, která je k dispozici na zařízeních iOS a Android. Sledovač plodnosti Mira se automaticky synchronizuje s aplikací Mira, aby lidem poskytl zprávu o jejich hormonálních úrovních.

 • Testy plodnosti
 • Testy mužské plodnosti
 • Menstruační poháry
 • Čaj plodnosti
 • Další informace o testech plodnosti dozvíte více o testech plodnosti Zde.

  V době publikování stojí startovací souprava Mira Fertility Tracker $ 199. Sledovač plodnosti Mira, lidé mohou chtít zvážit výhody a nevýhody produktu:

  Pros

  • Sleduje koncentrace a fluktuace LH a estrogenu
  • malé a malé a malé a malé a malé a malé a malé a malé a malé a Přenosné
  • neinvazivní

  nevýhody

  • Náklady více než jiné OTC ovulační sledovače
  • potenciální problémy s synchronizací mezi App Tracker a Mira
  • Online recenze zmiňují nereagující zákaznický servis

  Jak používat sledovač plodnosti MIRA

  Následující kroky popisují, jak používat sledovač plodnosti Mira:

 • Močit do šálku a poté vložit testovací hůlku do moči po dobu 10 sekund.
 • Odstraňte víčko z digitálního konce hůlky a umístěte ji na konec, který byl v moči.
 • Vložte hůlku do komponenty analyzátoru.
 • Počkejte 15 minut.
 • Přečtěte si výsledky v aplikaci Mira.
 • Ti, kteří chtějí sledovat jejich plodnost Čas každý den. Aplikace Mira a produkt mohou také sledovat datum a koncem a koncového cyklu menstruačního cyklu. Doprava za objednávky přes 149 $ je zdarma. Testovací hůlky nejsou vracetelné nebo vratné. Mira Fertility Tracker vs. alternativy

  Existuje několik produktů podobných trackeru plodnosti Mira, které jsou v současné době k dispozici na trhu. Patří sem následující. Ovusense ovucore

  cena

  199 $ za startovací soupravu kolem 128 $ $ 259 od 129 $ Funkce

  poskytuje přizpůsobené úrovně koncentrace hormonů na insightsstracks Předpovídá plodný stav denní plodnosti identifikuje pětidenní úrodné okna na metrikách, jako je srdeční frekvence a teplota kůže pro problémy, které mohou ovlivnit plodnost pro lidi s PCOS a endometriózou pro koho je to nejlepší? Nositelné zařízení

  Ti, kteří chtějí vaginální senzor nebo nositelné zařízení

  dostupné alternativy

  Lidé si mohou také koupit lidé dostupnější soupravy pro testování ovulace. Ovulační testy, které jsou citlivé na nárůst LH, je pravděpodobnější, že přesně naznačují, kdy osoba ovuluje.

  Na rozdíl od sledování plodnosti a podobných produktů Mira však tyto testy nesledují kvantitativní hladiny LH. To znamená, že lidé, kteří používají alternativy k sledování plodnosti Mira, to mohou stále dělat v průběhu času. Například mohou testovat denně nebo dvakrát denně a používat své vlastní metody mapování výsledků. Detekce testu Wondfo pro domácí kontrolu domácího sebekontroly

 • IPROven Ovulation Predictor Kit
 • V době publikování mají tyto soupravy cenící ceny kolem 20 $.

  často kladené otázky

  níže jsou níže Někteří často kladeny otázky týkající se sledování plodnosti Mira. nepravidelné menstruační cykly. Sledovač detekuje úroveň základních hormonů a upozorňuje lidi, když se hladina hormonu zvyšuje, což může naznačovat, že osoba ovuluje. tyto podmínky.

  Co je zahrnuto v soupravě Mira Fertility Tracker? Hůlky plodnosti jsou jednotné použití, ale lidé si mohou zakoupit více z webových stránek společnosti.

  přesné při detekci ovulace.

  Lidé by však neměli toto zařízení používat jako antikoncepční metodu. Aby se zabránilo těhotenství, mohou lidé používat hormonální antikoncepci, jako je pilulka nebo nehormonální antikoncepce, jako jsou kondomy a houby. Pokrývá pojištění náklady na sledování plodnosti Mira?

  Mira přijímá flexibilní spořicí účty (FSA) a zdravotní spořicí účty (HSA). Lidé si mohou zakoupit tracker s debetní kartou FSA nebo HSA, nebo mohou za zařízení platit alternativní metodou a odeslat k úhradě.

  shrnutí

  Mira Fertility Tracker vypočítá koncentrace LH a estrogenu a fluktuace ke sledování ovulace a označování úrodných dnů. Společnost doporučuje, aby lidé používali tracker 5–6 dní před očekávanou dobou ovulace a současně každý den.

  Lidé by však toto zařízení neměli používat jako metodu antikoncepce. Měli by diskutovat o možnostech antikoncepce se zdravotnickým pracovníkem, aby zabránili těhotenství.

  Lékařské zprávy dnes mají přísné pokyny pro získávání zdrojů a čerpá pouze z recenzovaných studií, akademických výzkumných institucí a lékařských časopisů a asociací. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Můžete se dozvědět více o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální čtením naší redakční politiky .

  • Co je to estrogen? (2018).https: //www.hormone.org/your-health-and-hormones/glands-and-hormones-a-to-z/

  Contents